BLACK FRIDAY definitívne končí 3. 12. 2023. Ulovte si darčeky pod stromček so zľavami až 53 % kým to ide, všetko rýchlo mizne! Teraz navyše máte aj dopravu zadarmo pri nákupe nad 120 EUR!
Späť do obchodu

Registrácia

Rastúce učiace veže

Montessori učiace veže sa stali obľúbeným, moderným, praktickým a bezpečným pomocníkom do domácnosti s malými deťmi. Umožňujú deťom stať sa súčasťou každodenných činností nielen v kuchyni a učia deti samostatnosti.

Rastúca učiaca veža pomôže vášmu dieťaťu nielen povyrásť, ale doslova s ním porastie. Vďaka výškovo nastaviteľnej plošine a niekedy aj schodku, sa učiaca veža prispôsobí každému dievčatku aj chlapcovi. Učiaca veža umožní dieťaťu bezpečne a pohodlne vystúpiť do potrebnej výšky, pomáhať mamičke pri varení, oteckovi v dielni, umyť si ruky v umývadle, podať si kefku na zúbky alebo obľúbenú hračku z miesta, kam by normálne nedosiahlo.

Naša ponuka učiacich veží je široká. Aby sme vám pomohli pri rozhodovaní a výbere tej pravej pre vaše dievčatko alebo chlapca, pripravili sme radcu „Ako vybrať učiacu vežu?“.

Udržateľný e-shop nie je iba pečiatka pri logu. Ďakujeme, že sa s nami staráte o životné prostredie.

Cena

62167
162167

Značky

Zobrazených položiek: 22
22 položiek celkom
Späť do obchodu