-20% na všetko od eliNeli! 🔥 S kódom: „elineli20“ máte zľavu 20 % na všetko našej najobľúbenejšej značky eliNeli. Akcia platí do 3. 3. 2024 alebo do vypredania zásob.

Náš príbeh


Všetko začalo v roku 2015 kedy sme sa presťahovali do nového domu a riešili vybavenie detskej izbičky pre našu dcérku Elišku. Nechceli sme výrazné farby a drevotrieskové konštrukcie. Naopak, chceli sme jemné tóny, prírodné materiály a nábytok zladený do posledného detailu. Nič také sme však na trhu nenašli, a preto sme sa rozhodli, že si taký nábytok vyrobíme sami. Prvým produktom bol teepee stan, kde sme mali situáciu jednoduchú, pretože sme využili našu 30ročnú rodinnú tradíciu v textilnej produkcii. Zložitejšie to bolo nábytkom, hľadali sme prírodné materiály a hravý dizajn. Naše predstavy viedli k vzniku prvej verzie detských stolčekov so stoličkami. Ďalšie veci nasledovali.
 


Tvorba izbičky nás pohltila a veľmi rýchlo sa zrodila myšlienka, že kompletné riešenie izbičky v ucelenom dizajne by mohol chcieť aj niekto iný. Začali sme teda tvoriť prvé návrhy a oslovovať výrobcov. V roku 2017 sme mali hotovo, spustili eshop a uviedli prvé produkty na trh. Boli sme milo prekvapení záujmom zákazníkov. V roku 2018 sme založili Elisdesign s.r.o.
 


V roku 2019 sme sa prepojili s výrobcom detských montessori hračiek, skúsenou dizajnérkou a začali tvoriť edukatívne výrobky pod vlastnou značkou ELIS DESIGN. Našou snahou je čo najviac rozšíriť ponuku kvalitných výrobkov našej značky s ohľadom na prírodu, kvalitu, dizajn, funkčnosť a expandovať do zahraničia. Teraz nás nájdete v Česku, Slovensku a Maďarsku.
 


V roku 2020 sme predstavili riešenie edukatívnej izbičky pod názvom Montessori izbička - miesto kde sa stretáva relaxačná časť s tou aktívnou. Všetko vyladené do posledného detailu. Pretože zdieľame názor, že v prvých šiestich rokoch života dieťaťa by sme nemali dávať mysli viac než rukám. A kde inde vytvoriť najlepšie miesto pre rozvoj vášho dieťaťa, než v jeho vlastnej detskej izbičke. „Z pozorovania dieťaťa je jasne zrejmé, že vývoj mysle vychádza z jeho pohybovej aktivity.“ Maria Montessori, Absorbujúca myseľ
 


V roku 2021 sa naše produkty budú vyrábať vo veľkej výrobnej hale v Českej republike, s pomocou najmodernejších strojov a s najkvalitnejšou preglejkou. Vo väčšej miere budeme expandovať na európsky trh, ako cestou vlastných ELIS DESIGN e-shopov, tak pomocou našich partnerov.
 


Rok 2022 bol veľmi náročný a prekvapivý. S všetkými plánmi zatočila európska politická situácia a neraz bol nedostatok preglejky na výrobu a spoločenská nálada bola veľmi premenlivá. Museli sme razantne meniť plány a hľadať nové cesty a príležitosti. Vždy sme sa snažili, aby sa tieto zmeny čo najmenej dotkli našich zákazníkov.

Sme radi, že sa nám podarilo držať u mnoho produktov bezkonkurenčné ceny a robiť tak radosť v čo najviac rodinách. Rok 2022 bol v znamení noviniek, nových hračiek a inovatívnych technológií. Čo prinesie ten ďalší? :)

Zavolajte nám

pondelok - piatok 8:00 - 16:00
Napíšte nám