NAPOSLEDY PREDĹŽENÉ! Akcia Dni Marie tento rok definitívne končí dnešnou polnocou! Zľava 20 % v kategórii „Dni Marie“ s kódom „DNIMARIE20“ platí do polnoci 1. 10. 2023.
Späť do obchodu

Registrácia

Náš príbeh


Všetko začalo v roku 2015 kedy sme sa presťahovali do nového domu a riešili vybavenie detskej izbičky pre našu dcérku Elišku. Nechceli sme výrazné farby a drevotrieskové konštrukcie. Naopak, chceli sme jemné tóny, prírodné materiály a nábytok zladený do posledného detailu. Nič také sme však na trhu nenašli, a preto sme sa rozhodli, že si taký nábytok vyrobíme sami. Prvým produktom bol teepee stan, kde sme mali situáciu jednoduchú, pretože sme využili našu 30ročnú rodinnú tradíciu v textilnej produkcii. Zložitejšie to bolo nábytkom, hľadali sme prírodné materiály a hravý dizajn. Naše predstavy viedli k vzniku prvej verzie detských stolčekov so stoličkami. Ďalšie veci nasledovali.

detske-barevne-zidlicky-elis-design


Tvorba izbičky nás pohltila a veľmi rýchlo sa zrodila myšlienka, že kompletné riešenie izbičky v ucelenom dizajne by mohol chcieť aj niekto iný. Začali sme teda tvoriť prvé návrhy a oslovovať výrobcov. V roku 2017 sme mali hotovo, spustili eshop a uviedli prvé produkty na trh. Boli sme milo prekvapení záujmom zákazníkov. V roku 2018 sme založili Elisdesign s.r.o.

elis-design-showroom-praha


V
 roku 2019 sme sa prepojili s výrobcom detských montessori hračiek, skúsenou dizajnérkou a začali tvoriť edukatívne výrobky pod vlastnou značkou ELIS DESIGN. Našou snahou je čo najviac rozšíriť ponuku kvalitných výrobkov našej značky s ohľadom na prírodu, kvalitu, dizajn, funkčnosť a expandovať do zahraničia. Teraz nás nájdete v Česku, Slovensku a Maďarsku.

domecky-activity-board-elis-design-busy-kids


V roku 2020 sme predstavili riešenie edukatívnej izbičky pod názvom Montessori izbička - miesto kde sa stretáva relaxačná časť s tou aktívnou. Všetko vyladené do posledného detailu. Pretože zdieľame názor, že v prvých šiestich rokoch života dieťaťa by sme nemali dávať mysli viac než rukám. A kde inde vytvoriť najlepšie miesto pre rozvoj vášho dieťaťa, než v jeho vlastnej detskej izbičke. „Z pozorovania dieťaťa je jasne zrejmé, že vývoj mysle vychádza z jeho pohybovej aktivity.“ Maria Montessori, Absorbujúca myseľ

 

elisdesign-montessori-drevena-houpacka

 

V roku 2021 sa naše produkty budú vyrábať vo veľkej výrobnej hale v Českej republike, s pomocou najmodernejších strojov a s najkvalitnejšou preglejkou. Vo väčšej miere budeme expandovať na európsky trh, ako cestou vlastných ELIS DESIGN e-shopov, tak pomocou našich partnerov.

 

ako-vyraba-firma-ELIS-DESGIN

 

Rok 2022 bol veľmi náročný a prekvapivý. S všetkými plánmi zatočila európska politická situácia a neraz bol nedostatok preglejky na výrobu a spoločenská nálada bola veľmi premenlivá. Museli sme razantne meniť plány a hľadať nové cesty a príležitosti. Vždy sme sa snažili, aby sa tieto zmeny čo najmenej dotkli našich zákazníkov.

Sme radi, že sa nám podarilo držať u mnoho produktov bezkonkurenčné ceny a robiť tak radosť v čo najviac rodinách. Rok 2022 bol v znamení noviniek, nových hračiek a inovatívnych technológií. Čo prinesie ten ďalší? :)

Späť do obchodu