Letná Izbičkománia bez DPH odštartovala! 🔥 Zariaďte deťom izbičku snov za ceny bez DPH! Vyberajte z produktov označených štítkom av košíku zadajte kód: letobezdph. Navyše máme dopravu zadarmo nad 120 EUR. 🚚 A neprehliadnite ani naše Cenové šampióny so zľavou až 60%.

Kód: EN1043

Skladačka set 4 ks - puzzle a hlavolamy

Značka: eliNeli
Premium kvalita
Doprava zadarmo nad 120 EUR
Dostupnosť:
Momentálne nedostupné

Ľutujeme, ale Skladačka set 4 ks - puzzle a hlavolamy je momentálne nedostupná. Opäť dostupná bude v roku 2024. Ak nemôžete alebo nechcete čakať až do ďalšieho roka, navštívte našu kategóriu Drevené hračky, kde nájdete zábavné aj vzdelávacie drevené hračky, rôzne skladačky a stavebnice.

 

Výhodný set 4 originálnych skladačiek dokonale potrénuje jemnú motoriku, koordináciu očí a rúk, priestorovú predstavivosť, logické myslenie a celkom iste aj sústredenie a trpezlivosť. Zo sady 4 ks skladačiek a tak trochu aj hlavolamov rôznej náročnosti si vyberie každé dieťa a je možné, že hlavolamy trochu potrápia aj vás, rodičov. Súčasťou sady skladačiek je drevené puzzle, vkladačka aj nasadzovanie tvarov, všetko v hravých farbách skombinovaných s prírodným drevom.

Zavolajte nám

pondelok - piatok 8:00 - 16:00
Napíšte nám