Letná Izbičkománia: Využite zľavu 40 € na Domčekové postele a zľavnené akčné ceny na kompletné vybavenie izbičky v Montessori štýle.
Späť do obchodu

Registrácia

Prečo zvoliť ELIS DESIGN?

 

kompletni reseni_line

Kompletné riešenie

Filozofiou firmy Elisdesign je ponúknuť zákazníkom kompletné riešenie detského sveta v modernom štýle. U nás poskladáte celú detskú izbičku od postieľky cez hračky až po nálepky na stenu. Podstatnú časť sortimentu vyrábame pod vlastnou značkou ELIS DESIGN. Ďalšie produkty starostlivo vyberáme tak, aby zapadali dizajnovo a farebne do konceptu detskej izbičky. Odolávame čínskej expanzii a hľadáme výrobcu v rámci EÚ s certifikovanými materiálmi.

 

prirodni materialy_line

Používanie prírodných materiálov

Myslíme EKOLOGICKY: V prvom rade vyberáme produkty z prírodných materiálov, ktoré sú spracované s ohľadom na prírodu a zdravie našich najmenších. Naša predstava modernej izbičky sa opiera o kvalitné Domčekové postele Premium, ktoré sú vyrobené z borovicového dreva s certifikáciou FSC, systém rastúceho detského nábytku. Využívame prírodné, jemné a nezávadné textilné produkty, zastúpené napríklad teepee stanmi, a v neposlednom rade hračkami, ktoré kombinujú pastelové farby s drevom. Samostatnou kapitolou je náš Montessori systém, ktorý podporuje správny prirodzený vývoj našich detí. Túto kategóriu reprezentujú Activity boardy, detské hojdačky a preliezačky. Všetky tieto výrobky pre Vás vyrábame s nadšením a láskou pod našou značkou ELIS DESIGN s ohľadom na kvalitu, dizajn, funkčnosť a zábavu.

elis_2

 

zaruka_line

Vrátenie tovaru do 30 dní

Najdôležitejším článkom fungujúcej firmy sú spokojní zákazníci. Tohto pravidla sme si plne vedomí a vieme, že bez Vás by sme nemohli realizovať naše sny o svete, kde vládne príroda, nápaditosť, harmónia a štýl. Preto našim zákazníkom ponúkame rozšírenú možnosť vrátenia tovaru a to do 30 dní od doručenia. Viac sa dozviete v našich obchodných podmienkach.

elis_3

 

1000 vydejnich mist_line

1000 výdajných miest

Stalo sa Vám, že ste si objednali balík a ste na dovolenke alebo nie ste doma? Nevadí, stačí si pri dodaní balíku zaškrtnúť niektoré z výdajných miest. V ELIS DESIGN posielame tovar podľa parametrov cez balíkovú službu DPD alebo GLS. V prípade, že ste si vybrali postieľku, ktorá nie je na sklade a musí sa vyrobiť, tak využívame paletovú prepravu DHL. DPD: v aplikácii DPD kuriér si môžete zmeniť termín aj miesto vykládky tovaru alebo vybrať niektoré z tisícov výdajných miest a to jednoducho v prichádzajúcom maili s informáciou o doručení zásielky. Viac tu: https://pickup.dpd.cz/ GLS: v prípade GLS máte na výber z viac ako 200 parcelschopov, kde si môžete balíček vyzdvihnúť. Viac sa dozviete na stránke GLS.

elis_4

 

showroom v praze_line

Showroom v Prahe

Príďte si otestovať kvalitu našich produktov na vlastnej koži a navštívte nás v našom showroome v Prahe. Samozrejme môžete prísť aj s kočíkom, obchod je bezbariérový. Pripravili sme pre Vás vzorové izbičky, množstvo doplnkov, detský kútik na hranie, náš Montessori program a mnoho ďalšieho. S návrhom detského sveta presne podľa vašich predstáv Vám s radosťou pomôže naša store manažérka Iva.

 

store@elisdesignstore.cz

737 455 822


Otváracia doba:
po-pia: 10 - 18
so: 10 - 14

adresa: Nová Harfa, Poděbradská 777/9c 190 00 Praha-Vysočany

elis_5

Späť do obchodu