Späť do obchodu

Registrácia

Prečo zvoliť ELIS DESIGN?

 

kompletne riesenie_line

Kompletné riešenie

Misia MONTESSORI: Naše produkty sme spojili do vzájomne prepojeného zmysluplného celku, kde sa jednotlivé prvky ideálne dopĺňajú. Naším cieľom je ponúknuť deťom priestor, ktorý bude útulným a bezpečným domovom. Zároveň však bude zábavným svetom, kde je stále čo skúšať a spoznávať. Základné prvky sú primárne zamerané na motoriku, pretože práve motorická činnosť je pre deti najprirodzenejším spôsobom objavovania sveta.

 

prirodne materialy_line

Používanie prírodných materiálov

Myslíme EKOLOGICKY: Vyberáme produkty z prírodných materiálov, ktoré sú spracované s ohľadom na prírodu a zdravie našich najmenších. Naša predstava modernej izbičky sa opiera o kvalitné domčekové postele, ktoré sú vyrobené z borovicového dreva s certifikáciou FSC a disponujú systémom rastúceho detského nábytku. Využívame prírodné, jemné a zdravotne nezávadné textilné produkty, zastúpené napríklad teepee stanmi. V neposlednom rade sú pre nás dôležité hračky, ktoré kombinujú jemné pastelové farby s drevom. Samostatnou kapitolou je náš Montessori program, ktorý podporuje prirodzený vývoj našich detí. Túto kategóriu reprezentujú Activity boardy, detské hojdačky a preliezačky. Všetky tieto výrobky pre Vás vyrábame s nadšením a láskou pod našou značkou ELIS DESIGN. Berieme pritom na zreteľ kvalitu, dizajn, funkčnosť a zábavu.

elis_2

 

zaruka_line

Vrátenie tovaru do 30 dní

Najdôležitejším článkom fungujúcej firmy sú spokojní zákazníci. Toto pravidlo si plne uvedomujeme a vieme, že bez Vás by sme nemohli realizovať naše sny o svete, kde vládne príroda, nápaditosť, harmónia a štýl. Preto našim zákazníkom ponúkame rozšírenú možnosť vrátenia tovaru a to do 30 dní od jeho doručenia.

elis_3

 

garancia kvality vyrobene v europe_line

Garancia kvality

Kvalita produktov a bezpečnosť detí je pre nás to najdôležitejšie, preto všetky naše výrobky testujeme a neustále zdokonaľujeme. Výrobky pod našou značkou ELIS DESIGN pre vás vyrábame v Európe a kladieme pri tom dôraz na kvalitu, bezpečnosť, dizajn a funkčnosť. Našou dlhodobou stratégiou je odolávať čínskej expanzii a hľadať výrobcov v EÚ, ktorí disponujú prvotriednymi certifikovanými materiálmi. Viac o našom výrobnom procese sa dočítate TU.

elis_4

 

kvalitny zakaznicky servis_line

Zákaznícky servis

Predajom to u nás nekončí. Ak máte akékoľvek dotazy, radi vám na nich odpovieme na našej infolinke alebo e-mailom. Reklamácie riešime expresne s vyzdvihnutím tovaru u vás doma a o náklady na dopravu sa radi postaráme my.

 

elis_5

Späť do obchodu

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie