BLACK FRIDAY definitívne končí 3. 12. 2023. Ulovte si darčeky pod stromček so zľavami až 53 % kým to ide, všetko rýchlo mizne! Teraz navyše máte aj dopravu zadarmo pri nákupe nad 120 EUR!
Späť do obchodu

Registrácia

Prečo zvoliť ELIS DESIGN?

 

kompletne riesenie_line

Kompletné riešenie

Misia MONTESSORI: Naše produkty sme spojili do vzájomne prepojeného zmysluplného celku, kde sa jednotlivé prvky ideálne dopĺňajú. Naším cieľom je ponúknuť deťom priestor, ktorý bude útulným a bezpečným domovom. Zároveň však bude zábavným svetom, kde je stále čo skúšať a spoznávať. Základné prvky sú primárne zamerané na motoriku, pretože práve motorická činnosť je pre deti najprirodzenejším spôsobom objavovania sveta.

 

prirodne materialy_line

Používanie prírodných materiálov

Myslíme EKOLOGICKY: Vyberáme produkty z prírodných materiálov, ktoré sú spracované s ohľadom na prírodu a zdravie našich najmenších. Naša predstava modernej izbičky sa opiera o kvalitné domčekové postele, ktoré sú vyrobené z borovicového dreva s certifikáciou FSC a disponujú systémom rastúceho detského nábytku. Využívame prírodné, jemné a zdravotne nezávadné textilné produkty, zastúpené napríklad teepee stanmi. V neposlednom rade sú pre nás dôležité hračky, ktoré kombinujú jemné pastelové farby s drevom. Samostatnou kapitolou je náš Montessori program, ktorý podporuje prirodzený vývoj našich detí. Túto kategóriu reprezentujú Activity boardy, detské hojdačky a preliezačky. Všetky tieto výrobky pre Vás vyrábame s nadšením a láskou pod našou značkou ELIS DESIGN. Berieme pritom na zreteľ kvalitu, dizajn, funkčnosť a zábavu.

elis_2

 

zaruka_line

Vrátenie tovaru do 30 dní

Najdôležitejším článkom fungujúcej firmy sú spokojní zákazníci. Toto pravidlo si plne uvedomujeme a vieme, že bez Vás by sme nemohli realizovať naše sny o svete, kde vládne príroda, nápaditosť, harmónia a štýl. Preto našim zákazníkom ponúkame rozšírenú možnosť vrátenia tovaru a to do 30 dní od jeho doručenia.

elis_3

 

garancia kvality vyrobene v europe_line

Garancia kvality

Kvalita produktov a bezpečnosť detí je pre nás to najdôležitejšie, preto všetky naše výrobky testujeme a neustále zdokonaľujeme. Výrobky pod našou značkou ELIS DESIGN pre vás vyrábame v Európe a kladieme pri tom dôraz na kvalitu, bezpečnosť, dizajn a funkčnosť. Našou dlhodobou stratégiou je odolávať čínskej expanzii a hľadať výrobcov v EÚ, ktorí disponujú prvotriednymi certifikovanými materiálmi. Viac o našom výrobnom procese sa dočítate TU.

elis_4

 

kvalitny zakaznicky servis_line

Zákaznícky servis

Predajom to u nás nekončí. Ak máte akékoľvek dotazy, radi vám na nich odpovieme na našej infolinke alebo e-mailom. Reklamácie riešime expresne s vyzdvihnutím tovaru u vás doma a o náklady na dopravu sa radi postaráme my.

 

elis_5

Späť do obchodu