Doprava zadarmo a -20% na všetko od eliNeli! 🔥 Všetko od najobľúbenejšej značky na našom e-shope teraz s touto božskou zľavou. Akcia platí do 30. 6. 2024 alebo do vypredania zásob.

Prečo zvoliť ELIS DESIGN?

Ponúkáme kompletné riešenie - ELIS DESIGN

KOMPLETNÉ RIEŠENIE

Misia MONTESSORI: Naše produkty sme spojili do vzájomne prepojeného zmysluplného celku, kde sa jednotlivé prvky ideálne dopĺňajú. Naším cieľom je ponúknuť deťom priestor, ktorý bude útulným a bezpečným domovom. Zároveň však bude zábavným svetom, kde je stále čo skúšať a spoznávať. Základné prvky sú primárne zamerané na motoriku, pretože práve motorická činnosť je pre deti najprirodzenejším spôsobom objavovania sveta.

 

Montessori detska izba

 

Myslíme ekologicky - ELIS DESIGN

POUŽÍVANIE PRÍRODNÝCH MATERIÁLOV

Myslíme EKOLOGICKY: Vyberáme produkty z prírodných materiálov, ktoré sú spracované s ohľadom na prírodu a zdravie našich najmenších. Naša predstava modernej izbičky sa opiera o kvalitné domčekové postele, ktoré sú vyrobené z borovicového dreva s certifikáciou FSC a disponujú systémom rastúceho detského nábytku. Využívame prírodné, jemné a zdravotne nezávadné textilné produkty, zastúpené napríklad teepee stanmi.V neposlednom rade sú pre nás dôležité hračky, ktoré kombinujú jemné pastelové farby s drevom. Samostatnou kapitolou je náš Montessori program, ktorý podporuje prirodzený vývoj našich detí. Túto kategóriu reprezentujú Activity boardydetské hojdačky a preliezačky. Všetky tieto výrobky pre Vás vyrábame s nadšením a láskou pod našou značkou ELIS DESIGN. Berieme pritom na zreteľ kvalitu, dizajn, funkčnosť a zábavu.

 

Používame prírodné, jemné a zdravotne nezávadné textilné materiály - ELIS DESIGN

 

Vrátenia tovaru do 30 dní - ELIS DESIGN

VRÁTENIE TOVARU DO 30 DNÍ

Najdôležitejším článkom fungujúcej firmy sú spokojní zákazníci. Toto pravidlo si plne uvedomujeme a vieme, že bez Vás by sme nemohli realizovať naše sny o svete, kde vládne príroda, nápaditosť, harmónia a štýl. Preto našim zákazníkom ponúkame rozšírenú možnosť vrátenia tovaru a to do 30 dní od jeho doručenia.

 

Vrátenia tovaru a doprava zdarma - ELIS DESIGN

 

Vyrobeno v Evropě - ELIS DESIGN

GARANCIA KVALITY

Kvalita produktov a bezpečnosť detí je pre nás to najdôležitejšie, preto všetky naše výrobky testujeme a neustále zdokonaľujeme. Výrobky pod našou značkou ELIS DESIGN pre vás vyrábame v Európe a kladieme pri tom dôraz na kvalitu, bezpečnosť, dizajn a funkčnosť. Našou dlhodobou stratégiou je odolávať čínskej expanzii a hľadať výrobcov v EÚ, ktorí disponujú prvotriednymi certifikovanými materiálmi. Viac o našom výrobnom procese sa dočítate tu.

 

Montessori hojdačka 5in natur

 

Zákaznicky servis - ELIS DESIGN

ZÁKAZNÍCKY SERVIS

Predajom to u nás nekončí. Ak máte akékoľvek dotazy, radi vám na nich odpovieme na našej infolinke alebo e-mailomReklamácie riešime expresne s vyzdvihnutím tovaru u vás doma a o náklady na dopravu sa radi postaráme my.

 

Showroom ELIS DESIGN

 

Zavolajte nám

pondelok - piatok 8:00 - 16:00
Napíšte nám