Späť do obchodu

Registrácia

Ako vyrábame?

Preplnené hračkárstva často zahlcujú oči horami krikľavého farebného plastu a nesúrodých hračiek, ktoré podliehajú aktuálnym trendom. Človeku sa z takej ponuky až zatočí hlava a chce mať nákupy čo najrýchlejšie za sebou. Zariaďovanie detskej izby či nakupovanie darčekov však môže byť aj iné - môže sa stať inšpirujúcim zážitkom, ktorý prinesie Vám a následne aj vašim deťom veľa radosti.

A presne to je cieľom ELIS DESIGN. Našu filozofiu opierame o päť pilierov:

Kvalita

Uvedomujeme si, že produkcia kvalitných výrobkov vyžaduje čas a správne podmienky. Vyrábame v Európe, neuspokojíme sa s rýchlou sériovou výrobou, ktorá často prebieha v ázijských krajinách. Tá pre nás nie je akceptovateľná po etickej ani ekologickej stránke.

Evropská výroba z kvalitní materiálů

Používame kvalitné materiály - preglejky zachovávajúce štruktúru dreva, drevený masív, antialergénne textílie, ekologické farby... Pri drevených produktov vykonávame niekoľkonásobné lakovanie a brúsenie, kladieme dôraz na bezpečný hladký povrch bez nerovností a ostrých hrán. Jednotlivé kusy sú starostlivo kontrolované a finálne úpravy vykonávame ručne. Každý výrobok je vytvorený s láskou, trpezlivosťou a starostlivosťou, pretože tieto hodnoty chceme dopriať deťom, ktoré budú naše hračky, nábytok a doplnky používať.

DESIGN

Máme záľubu v premyslenej funkčnej jednoduchosti a príjemných pastelových tónoch. Jednotlivé výrobky spolu ladia a dopĺňajú sa. Konceptom nášho obchodu je uľahčiť Vám výber, vytvoriť inšpirujúce prostredie, kde bude zariaďovanie detskej izby a jej vybavenia radosťou, nie náporom na Vaše zmysly.

Promyšlený design a pastelové barvy

ECO Friendly

Preferujeme prírodné materiály z obnoviteľného hospodárstva - využívame najmä drevo s certifikáciou FSC, ktorá poukazuje na to, že drevo pochádza z ekologicky vedených lesov. FSC podporujú aj organizácie ako Greenpeace alebo WWF. Naše výrobky za Vami necestujú cez pol sveta, čím sa snažíme obmedziť uhlíkovú stopu a snažíme sa minimalizovať plastové komponenty v obaloch.

ELIS DESIGN výrobky jsou ECO FRIENDLY

FunkčnosŤ

Nábytok sa vďaka nastaviteľným súčastiam prispôsobí svojim rýchlo rastúcim užívateľom. Hračky obsahujú prvky, ktoré oslovia deti naprieč celým spektrom vekových kategórií a vývojových fáz, môžu ich tak sprevádzať počas celého detstva a nestanú sa len chvíľkovú záľubou.

Široká nabídka rostoucího nábytku

Montessori

Nasledujeme odkaz lekárky a pedagogičky Marie Montessori a vytvárame výrobky, ktoré podporujú sebarozvoj detí vďaka ich prirodzenej zvedavosti a túžbe objavovať. Podnetné prostredie plné inšpirácie je pre našich najmenších tým najlepším, čo im môžeme dopriať. A kde inde vytvoriť taký priestor, než priamo v ich detskej izbe?

Montessori hračky a inspirace

  

 

Späť do obchodu

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie