-20% na všetko od eliNeli! 🔥 S kódom: „elineli20“ máte zľavu 20 % na všetko našej najobľúbenejšej značky eliNeli. Akcia platí do 3. 3. 2024 alebo do vypredania zásob.

Ako vyrábame?

Preplnené hračkárstva často zahlcujú oči horami krikľavého farebného plastu a nesúrodých hračiek, ktoré podliehajú aktuálnym trendom. Človeku sa z takej ponuky až zatočí hlava a chce mať nákupy čo najrýchlejšie za sebou. Zariaďovanie detskej izby či nakupovanie darčekov však môže byť aj iné - môže sa stať inšpirujúcim zážitkom, ktorý prinesie Vám a následne aj vašim deťom veľa radosti.

A presne to je cieľom ELIS DESIGN. Našu filozofiu opierame o päť pilierov:

 

1) KVALITA

Uvedomujeme si, že produkcia kvalitných výrobkov vyžaduje čas a správne podmienky. Vyrábame v Európe, neuspokojíme sa s rýchlou sériovou výrobou, ktorá často prebieha v ázijských krajinách. Tá pre nás nie je akceptovateľná po etickej ani ekologickej stránke.

Evropská výroba z kvalitní materiálů

Používame kvalitné materiály - preglejky zachovávajúce štruktúru dreva, drevený masív, antialergénne textílie, ekologické farby... Pri drevených produktov vykonávame niekoľkonásobné lakovanie a brúsenie, kladieme dôraz na bezpečný hladký povrch bez nerovností a ostrých hrán. Jednotlivé kusy sú starostlivo kontrolované a finálne úpravy vykonávame ručne. Každý výrobok je vytvorený s láskou, trpezlivosťou a starostlivosťou, pretože tieto hodnoty chceme dopriať deťom, ktoré budú naše hračky, nábytok a doplnky používať.

 

2) DESIGN

Máme záľubu v premyslenej funkčnej jednoduchosti a príjemných pastelových tónoch. Jednotlivé výrobky spolu ladia a dopĺňajú sa. Konceptom nášho obchodu je uľahčiť Vám výber, vytvoriť inšpirujúce prostredie, kde bude zariaďovanie detskej izby a jej vybavenia radosťou, nie náporom na Vaše zmysly.

Promyšlený design a pastelové barvy

 

3) ECO FRIENDLY

Preferujeme prírodné materiály z obnoviteľného hospodárstva - využívame najmä drevo s certifikáciou FSC, ktorá poukazuje na to, že drevo pochádza z ekologicky vedených lesov. FSC podporujú aj organizácie ako Greenpeace alebo WWF. Naše výrobky za Vami necestujú cez pol sveta, čím sa snažíme obmedziť uhlíkovú stopu a snažíme sa minimalizovať plastové komponenty v obaloch.

ELIS DESIGN výrobky jsou ECO FRIENDLY

 

4) FUNKČNOSŤ

Nábytok sa vďaka nastaviteľným súčastiam prispôsobí svojim rýchlo rastúcim užívateľom. Hračky obsahujú prvky, ktoré oslovia deti naprieč celým spektrom vekových kategórií a vývojových fáz, môžu ich tak sprevádzať počas celého detstva a nestanú sa len chvíľkovú záľubou.

Široká nabídka rostoucího nábytku

 

5) MONTESSORI

Nasledujeme odkaz lekárky a pedagogičky Marie Montessori a vytvárame výrobky, ktoré podporujú sebarozvoj detí vďaka ich prirodzenej zvedavosti a túžbe objavovať. Podnetné prostredie plné inšpirácie je pre našich najmenších tým najlepším, čo im môžeme dopriať. A kde inde vytvoriť taký priestor, než priamo v ich detskej izbe?

Montessori hračky a inspirace

  

 

Zavolajte nám

pondelok - piatok 8:00 - 16:00
Napíšte nám