Späť do obchodu

Registrácia

Program pre školy a škôlky

Cieľom programu pre škôlky a školy je ponúknuť originálne, štýlové a hlavne odolné a bezpečné výrobky podporujúce rozvoj detí, hravosť a predstavivosť.
  • Rovnako ako Maria Montessori, aj my v ELIS DESIGN chápeme, aký dôležitý je pohyb pre rozvoj dieťaťa a naše výrobky sú toho dôkazom.
  • Odolávame čínskej expanzii a všetky naše produkty sú dizajnované a vyrobené v Európe.
  • Filozofia detského sveta ELIS DESIGN sa opiera o kategóriu hračiek typu Montessori.
  • V prípade individuálnej ponuky sa môžete obrátiť na naše obchodné oddelenie - obchod@elisdesign.cz

activity-board-pro-skolky

INTERAKTÍVNA VZDELÁVACIA HRAČKA ACTIVITY BOARD

Activity Board Domček je interaktívna vzdelávacia hračka kategórie Montessori. Deti sa pri hre učia logicky myslieť, rozvíjajú svoje motorické zručnosti, kreativitu, zapájajú fantáziu, skúmajú a objavujú. Pre škôlky ponúkame odolnejšie verzie so širšou preglejkou.

activity-board-skoly

penove-puzzle-pro-skolky

PENOVÉ PUZZLE PODLOŽKY

Kvalitné, odolné, hygienické a vodeodolné penové puzzle podložky s originálnymi motívmi - to sú penové podložky od ELIS DESIGN. Svojou odolnosťou sú vhodné do škôlok, detských kútikov, telocviční a posilňovní. Špeciálne pre náročné zaťaženie ponúkame maxi podložky s hrúbkou 1 alebo 2 cm v 25 farebných variantoch.

penova-puzzle-podlozka-skolky

 

drevene-hracky-pro-skolky

Drevené hračky

Jemné farby, prírodné materiály, nápadité spracovanie a originálny dizajn - to sú naše hračky. Vyskúšajte kolekciu škandinávskych značiek JaBaDaBaDo, Kids concept, Little dutch alebo produkty vyrábané značkou ELIS DESIGN, ktoré predstavujú vysoko kvalitné a zábavné výrobky podporujúce rozvoj detí, hravosť a predstavivosť.

elis_4

 

rostouci-nabytek-skolky

ŠTÝLOVÉ DETSKÉ STOLIČKY A STOLÍKY

Unikátny systém rastúceho nábytku vyvinutý firmou ELIS DESIGN zaisťuje variabilitu výšky sedu podľa normy ČSN EN 1729-1 (stoličky a stoly pre vzdelávacie inštitúcie) a je vhodný pre deti od 2 do 6 rokov. Stoličku aj stolček teda môžu využiť ako menšie, tak aj väčšie deti, stačí len pridať koncovku. Použitím kvalitnej preglejky na pracovnej doske stola, sedadle a operadle je zaistená odolnosť voči opotrebovaniu. V prípade väčšieho odberu sme schopní nastaviť farebné modifikácie a vrstvu laku.

zidlicky-skolky

teepee-stany-pro-skolky

Textilné produkty

Všetky deti túžia mať skrýše a bunkre. Preto sa špecializujeme na výrobu baldachýnov, teepee stanov, hojdačiek a ďalších textilných produktov s maximálnym dôrazom na detail a štýl. Samozrejmosťou je produkcia z nezávadných ekologických materiálov. Veľmi populárna je naša ponuka detských teepee stanov a textilných domčekov na hranie.

elis_1

zrcatka-skolky

ZRKADLÁ DO KÚPEĽNÍ

Nerozbitné plastové zrkadlá do detských kúpeľní sú jedným zo základných kameňov kvalitnej hygieny. Zrkadlá vyrábame v Českej republike z vysoko kvalitného nerozbitného materiálu. Nehrozia teda žiadne úrazy ako u klasických zrkadiel. Vyberajte z atraktívnych motívov zajaca, obláčika alebo balónika.

zrcatka-skolky_1

interaktivni-nalepky-skolky

DEKORáCiE

V našej ponuke nájdete okrem iného veľa interaktívnych samolepiek ako napríklad mapa sveta alebo kvalitné samolepky na stenu s materiálom tabule. Po samolepke môžu deti kresliť a každý deň jej dať nový, vlastný dizajn. Atraktívne sú aj samolepky so zvieratkami v lese..

tabule-samolepka

Späť do obchodu

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie