Kúpte darčeky pod stromček už teraz bez DPH s kódom „DARCEKYBEZDPH“. Akcia platí do polnoci 15. 10. 2023.
Späť do obchodu

Registrácia

Program pre školy a škôlky

Cieľom programu pre škôlky a školy je ponúknuť originálne, štýlové a hlavne odolné a bezpečné výrobky podporujúce rozvoj detí, hravosť a predstavivosť.
  • Rovnako ako Maria Montessori, aj my v ELIS DESIGN chápeme, aký dôležitý je pohyb pre rozvoj dieťaťa a naše výrobky sú toho dôkazom.
  • Odolávame čínskej expanzii a všetky naše produkty sú dizajnované a vyrobené v Európe.
  • Filozofia detského sveta ELIS DESIGN sa opiera o kategóriu hračiek typu Montessori.
  • V prípade individuálnej ponuky sa môžete obrátiť na naše obchodné oddelenie - obchod@elisdesign.cz

activity-board-pro-skolky

INTERAKTÍVNA VZDELÁVACIA HRAČKA ACTIVITY BOARD

Activity Board Domček je interaktívna vzdelávacia hračka kategórie Montessori. Deti sa pri hre učia logicky myslieť, rozvíjajú svoje motorické zručnosti, kreativitu, zapájajú fantáziu, skúmajú a objavujú. Pre škôlky ponúkame odolnejšie verzie so širšou preglejkou.

activity-board-skoly

penove-puzzle-pro-skolky

PENOVÉ PUZZLE PODLOŽKY

Kvalitné, odolné, hygienické a vodeodolné penové puzzle podložky s originálnymi motívmi - to sú penové podložky od ELIS DESIGN. Svojou odolnosťou sú vhodné do škôlok, detských kútikov, telocviční a posilňovní. Špeciálne pre náročné zaťaženie ponúkame maxi podložky s hrúbkou 1 alebo 2 cm v 25 farebných variantoch.

penova-puzzle-podlozka-skolky

 

drevene-hracky-pro-skolky

Drevené hračky

Jemné farby, prírodné materiály, nápadité spracovanie a originálny dizajn - to sú naše hračky. Vyskúšajte kolekciu škandinávskych značiek JaBaDaBaDo, Kids concept, Little dutch alebo produkty vyrábané značkou ELIS DESIGN, ktoré predstavujú vysoko kvalitné a zábavné výrobky podporujúce rozvoj detí, hravosť a predstavivosť.

elis_4

 

rostouci-nabytek-skolky

ŠTÝLOVÉ DETSKÉ STOLIČKY A STOLÍKY

Unikátny systém rastúceho nábytku vyvinutý firmou ELIS DESIGN zaisťuje variabilitu výšky sedu podľa normy ČSN EN 1729-1 (stoličky a stoly pre vzdelávacie inštitúcie) a je vhodný pre deti od 2 do 6 rokov. Stoličku aj stolček teda môžu využiť ako menšie, tak aj väčšie deti, stačí len pridať koncovku. Použitím kvalitnej preglejky na pracovnej doske stola, sedadle a operadle je zaistená odolnosť voči opotrebovaniu. V prípade väčšieho odberu sme schopní nastaviť farebné modifikácie a vrstvu laku.

zidlicky-skolky

teepee-stany-pro-skolky

Textilné produkty

Všetky deti túžia mať skrýše a bunkre. Preto sa špecializujeme na výrobu baldachýnov, teepee stanov, hojdačiek a ďalších textilných produktov s maximálnym dôrazom na detail a štýl. Samozrejmosťou je produkcia z nezávadných ekologických materiálov. Veľmi populárna je naša ponuka detských teepee stanov a textilných domčekov na hranie.

elis_1

zrcatka-skolky

ZRKADLÁ DO KÚPEĽNÍ

Nerozbitné plastové zrkadlá do detských kúpeľní sú jedným zo základných kameňov kvalitnej hygieny. Zrkadlá vyrábame v Českej republike z vysoko kvalitného nerozbitného materiálu. Nehrozia teda žiadne úrazy ako u klasických zrkadiel. Vyberajte z atraktívnych motívov zajaca, obláčika alebo balónika.

zrcatka-skolky_1

interaktivni-nalepky-skolky

DEKORáCiE

V našej ponuke nájdete okrem iného veľa interaktívnych samolepiek ako napríklad mapa sveta alebo kvalitné samolepky na stenu s materiálom tabule. Po samolepke môžu deti kresliť a každý deň jej dať nový, vlastný dizajn. Atraktívne sú aj samolepky so zvieratkami v lese..

tabule-samolepka

Späť do obchodu