Späť do obchodu

Registrácia

DIY - Rodinná Montessori hra s vrchnákmi od PET fliaš

Túto hru si veľmi rýchlo obľúbi celá vaša rodina. Hra má dve polia a môžete súťažiť medzi sebou. Cieľom hry je nastrieľať vrchnáky od fliaš čo najskôr do navŕtaných otvorov. Deti rozvíjajú jemnú motoriku a učia sa vyhodnocovať a balansovať silu natiahnutia gumy.

Videonávod:

Postup výroby:

1. Pripravte si dve dosky z 5-vrstvového kartónu s rozmermi 60x60 cm.

5_vrstvy_karton

2. Ďalej na výrobu budete potrebovať: nožnice, priesvitnú pásku, ozdobnú pásku, ceruzku, meter, gumu.

3. Z jednej dosky si odmerajte obdĺžnik 20 cm a odrežte nožíkom. Ten rozdeľte uhlopriečne na dva trojuholníky, ktoré použijete pod hlavnú hraciu dosku 60x60 ako podporu. Zvyšok rozrezanej dosky skráťte na obdĺžnik 60x30. Ten použijete na čelo hry.

Jak_vyrobit_stolní_hru

4. Cca 4 cm od spodnej časti hernej dosky prerežte otvory na vloženie gumy. Pri prevliekaní si môžete pomôcť nožíkom. Na spodnej strane hry gumičku zviažte a len ľahko pritiahnite.

Stolní_hra_s_gumou

5. Vyrežte kolieska v hornej časti hracej dosky cca 7 cm od horného okraja. Veľkosť otvoru je v priemere 7 cm. Na označenie môžete použiť akýkoľvek okrúhly predmet.

Vyříznutí_kolečka_do_kartonu

6. dosky k sebe pripevnite lepiacou páskou, ozdobiť môžete nejakú zdobiacou páskou tak, aby neboli viditeľné hrany rezu.

Navod_jak_vyrobit_montessori_hru_elis_design

7. Zaistite si vrchnáky od minerálok a mlieka a hra sa môže začať.

Prajeme príjemnú zábavu.

Váš ELIS DESIGN

 

Späť do obchodu

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie