-35 % ku Dňu otcov! ✨ Vyberajte tovar označený štítkom a zľava sa vám automaticky odpočíta z košíka. Akcia platí do 16. 6. 2024.

DIY - Adventný kalendár

Vianočný čas je za dverami a s ním aj dôvod, pre ktorý Vianoce milujeme. Tým je očakávanie a radosť v detských očiach. Obchody sú už rozsvietené vianočnými ozdobami a zaplnené množstvom sladkých lákadiel, vrátane čokoládových adventných kalendárov.

Pokiaľ ale nechcete deti napchávať zbytočnými sladkosťami a napriek tomu je potešiť adventným kalendárom s prekvapením na každý deň, vyrobte im ho sami. Osobitý adventný kalendár plní okrem svojej primárnej funkcie, ktorou je potešiť detské srdce, tiež funkciu pôsobivej predvianočnej dekorácie. Jeho výroba nie je zložitá a môžete ho používať každý rok znova.

A aké maličkosti do kapsičiek kalendára? Záleží na veku a záľubách vašich detí, ale vy ich dobre poznáte a vaša fantázia už vám iste napovie, čím im urobiť radosť. Čo napríklad malinké puzzle alebo kocky lega?

Budete potrebovať:

  • paletu,
  • priamočiaru pílku,
  • farbu,
  • papierové sáčky,
  • mašličky,
  • tavnú pištoľ.

Paletu odrežte tak, aby vytvorila tvar stromčeka. Natrite farbou a pomocou tavnej pištole nalepte 24 mašličiek priamo na stromček. Sem potom priviažte jednotlivé balíčky. Hotový stromček môžete dozdobiť napríklad svetielkami.

Hotovo. A teraz už len čakáte, až sa deťom radosťou rozžiaria očká.

 

Perfect Pallet for DIY Christmas Trees!

DIY Christmas Tree Made with Pallets: Cut Out Your Tree Shape with A Circular Saw

Zavolajte nám

pondelok - piatok 8:00 - 16:00
Napíšte nám