Letná Izbičkománia bez DPH odštartovala! 🔥 Zariaďte deťom izbičku snov za ceny bez DPH! Vyberajte z produktov označených štítkom av košíku zadajte kód: letobezdph. Navyše máme dopravu zadarmo nad 120 EUR. 🚚 A neprehliadnite ani naše Cenové šampióny so zľavou až 60%.

Udržateľný e-shop

Venovať sa otázkam udržateľnosti a ekológie je dnes samozrejmosťou. Teda, malo by byť. My v ELIS DESIGN neustále zlepšujeme procesy tak, aby dávali zmysel a zbytočne nezaťažovali životné prostredie.

Veľmi nás potešilo, keď sme dosiahli na ocenenie Udržateľný e-shop. Projekt vznikol v spolupráci spoločností Heuréka, Visa, Komerčná banka a Asociácia spoločenskej zodpovednosti. Účelom projektu je podporiť všetky e- shopy, ktoré sa aktívne zaoberajú témami ako je udržateľnosť a ekológia.

A ako konkrétne sa my staráme o lepší životný priestor?

Toto všetko tvoríme jedine s vašou pomocou a tak vám ďakujeme za  priazeň a podporu.

Aj vy sa môžete kedykoľvek rozhodnúť, koho svojím nákupom podporíte. Vyberajte si e-shopy, ktorým nie je jedno ako bude naša planéta vyzerať za pár rokov. Na webe projektu Udržateľný e-shop nájdete zoznam značiek, ktoré idú správnym smerom. Smerom udržateľnosti.

Zavolajte nám

pondelok - piatok 8:00 - 16:00
Napíšte nám