Letná Izbičkománia bez DPH odštartovala! 🔥 Zariaďte deťom izbičku snov za ceny bez DPH! Vyberajte z produktov označených štítkom av košíku zadajte kód: letobezdph. Navyše máme dopravu zadarmo nad 120 EUR. 🚚 A neprehliadnite ani naše Cenové šampióny so zľavou až 60%.

5 tipov na darček pre dvojročné dieťa

 

Po druhom roku života dieťaťa začína opäť krásne obdobie, kedy dieťa začína pomaly hovoriť vo vetách, z chôdze prechádza na beh a zlepšuje svoje motorické aj kognitívne schopnosti. Zároveň ale začína obdobie, kedy už sa jasne a naplno prejavuje jeho osobnosť a tak okrem obrovskej radosti, lásky a smiechu sa nám často dostáva vzdoru, hnevu a kriku. Trikrát hurá.

Opäť sme teda pripravili tipy na darčeky pre deti od 2 rokov, ktoré im urobia radosť, budú ich baviť aj rozvíjať a vám pomôžu prekonať náročné dni.

 

 

1. Edukatívny box (25–⁠36 mesiacov)

Aj pre dvojročiakov máme pripravený edukatívny box, ktorý je stopercentnou istotou, že sa darček „chytí“. Ide o sadu hračiek, montessori pomôcok a hier, ideálne pre deti vo veku 25–36 mesiacov. Ide o sadu, ktorá dieťa skvele zabaví a rozvíja po všetkých stránkach. Súčasťou je aj návod ako s pomôckami a hračkami pracovať. Sad máme niekoľko rozdelených podľa veku. Vybrať môžete teda viac boxov pre deti vo svojom okolí alebo postupne kupovať svojmu dieťatku aktuálnu sadu. 🙂 

Všetky edu boxy >

18734-8_edukativni-box--sada-naucnych-hracek--pro-deti-od-2-let-2

3468_activity-board-domecek-je-interaktivni-hracka-typu-montessori--ktera-na-dlouhou-dobu-zaujme-zvidavou-detskou-dusi

2.  Activity boardy domček

Ďalší takmer must have darček pre dvojročiaka je jednoznačne activity board domček. Okrem všeobecného rozvoja slúži aj ako skvelá skrýša a navyše sa zabaví aj viac detí naraz a na veľmi, veľmi dlho. Pozrite si všetky varianty a vyberte si ten, do ktorého sa zamilujete vy aj váš malý spoločník.

všetky activity boardy >

3. Plyšáci

Možno vám plyšáci pripadajú ako nerozvíjajúce a „nudné“ hračky, ale milujú ich rodičia aj deti. Must have na zaspávanie, spoločník do škôlky, na cesty alebo len tak kamoš, o ktorého sa deti môžu starať. Vybrali sme pre vás krásne a vkusné hračky od Les Déglingos, ktoré sú často doplnené aj o maximálne roztomilé bábätká zvieratiek.
Práve po druhom roku života v niektorých rodinách sa už bežne rieši prespávanie na noc u starej mamy a starého otca alebo kdekoľvek inde. Zamilovaný plyšák môže byť skvelá vec, vďaka ktorej si deti môžu vziať kúsok domova kamkoľvek inde. 

Všetci plyšáci >

18156-11_plysova-velryba-modra-s-miminkem

7502-12_set-teepee-stan-letni-slunce-pro-deti

4. Teepee stan

Dvojročné deti už začínajú oceňovať, že môžu aspoň na chvíľu niekam zaliezť a schovať sa pred svetom. A rodičia to oceňujú tiež. :) Preto je teepee stan skvelý darček. Je to miesto na relax, čítanie, snívanie alebo trucovanie. Zároveň sa jedná o krásny doplnok interiéru, ktorý prehreje a zútulní izbičku. Vyberte si u nás ten pravý, ktorý krásne zapadne do vášho domova.

 

všetky teepee stany >

5. Štýlová lampička

Niekto začína už od narodenia, niekto neskôr, ale okolo 2. roka už by malo byť bežné čítať deťom rozprávku na dobrú noc. Okrem príjemne stráveného spoločného času, blízkosti a rituálu pred spaním pomáha čítanie obohacovať slovnú zásobu, rozširuje znalosti dieťaťa a zbližuje vzťah čitateľ-poslucháč. 🙂
Kúpte si domov na čítanie pomocníka v podobe štýlovej lampičky. My milujeme predovšetkým túto lampičku vtáčik s reproduktorom, ktorá má tú výhodu, že je možné na nej nastaviť intenzitu svetla a má aj reproduktor, takže v tie dni, kedy už na čítanie nie je sila, môžete lampičku/reproduktor prepojiť s mobilom a pustiť pesničky alebo audio rozprávky. V ponuke máme aj ďalšie štýlové lampičky, tak ich omrknite.


 

Všetky lampičky >

14118-2_svetlo-do-detskeho-pokoje-lampicka-ptacek-s-reproduktorem

Máte už doma tieto hračky alebo ste si jednoducho nevybrali? Skúste ešte naše rýchlotipy z týchto kategórií: kuchynky a obchod, dielne, ponky a náradie, skladačky a stavebnice, hry na povolania, hudobné nástroje alebo rovno celé interiérové zostavy pre malých nezbedníkov!

Zavolajte nám

pondelok - piatok 8:00 - 16:00
Napíšte nám