Späť do obchodu

Registrácia

O nás

Vstúpte do sveta Elisdesign, kde vládne príroda, nápaditosť, harmónia, štýl a jednoduchosť. Naším cieľom je ponúknuť Vám kompletné riešenie detskej izbičky v modernom štýle.

Chceme Vám pomôcť vytvoriť domov, miesto z ktorého budete nadšení, kedykoľvek na neho pozriete. Starostlivo vyberáme produkty tak, aby spolu tvorili harmonický celok a zapadali do uceleného konceptu moderného dizajnu.

V Elisdesign veríme v nadčasovosť a silu dreva. Našou inšpiráciou je jednoduchosť, hravosť a čistota severského štýlu. Dbáme na kvalitný výber dodávateľov a ctíme poctivú remeselnú tradíciu.

Prečo nakupovať u Elisdesign?

Cena a kvalita - cieľom je Vám ponúknuť svetové výrobky za atraktívne ceny. Odolávame čínskej expanzii a hľadáme výrobcu z EÚ s certifikovanými materiálmi.

Nápaditosť, kreativita, dizajn - našou snahou je neustále zapracovávať nové trendy do našej ponuky a súčasne ich obohacovať o vzory a nápady, ktoré inde nenájdete. Na mnoho produktov máme exkluzívne zastúpenie a radi uvádzame na trh originálne tovaru od nových výrobcov.

Osobný prístup - volajte, píšte, pýtajte sa. Nie ste pre nás len zákazník, ste to Vy! Zaujímajú nás Vaše názory, zlepšenia a postrehy. Hodnoťte nás a posielajte recenzie. Sme organizmus a túžime sa vyvíjať a zlepšovať.

Jednotný koncept - nechceme ponúkať úplne všetko pre deti, ale chceme byť špecialista na detskú izbičku v modernom štýle a ponúknuť Vám kompletné riešenie vzájomne kombinovateľných prvkov.

Sortiment - snažíme sa Vám predstaviť široký výber danej rady produktov. Ponúkame viac ako 130 detských postelí v tvare domčeka, cez 50 typov teepee stanov, štýlové detské stoličky a stoly, jedinečné samolepky na stenu, hracie deky, penové puzzle podložky a množstvo hračiek pre Vaše ratolesti. Najpredávanejšie produkty pre Vás držíme skladom.

Chceme Vám dať výber, originalitu, dizajn a to všetko za zaujímavú cenu.

A ako to u nás začalo?

Ďakujeme za Vašu podporu.

Team ELIS DESIGN

Späť do obchodu

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie