-20% na všetko od eliNeli! 🔥 S kódom: „elineli20“ máte zľavu 20 % na všetko našej najobľúbenejšej značky eliNeli. Akcia platí do 3. 3. 2024 alebo do vypredania zásob.

O nás

Vstúpte do sveta Elisdesign, kde vládne príroda, nápaditosť, harmónia, štýl a jednoduchosť. Naším cieľom je ponúknuť Vám kompletné riešenie detskej izbičky v modernom štýle.

Chceme Vám pomôcť vytvoriť domov, miesto z ktorého budete nadšení, kedykoľvek na neho pozriete. Starostlivo vyberáme produkty tak, aby spolu tvorili harmonický celok a zapadali do uceleného konceptu moderného dizajnu.

V Elisdesign veríme v nadčasovosť a silu dreva. Našou inšpiráciou je jednoduchosť, hravosť a čistota severského štýlu. Dbáme na kvalitný výber dodávateľov a ctíme poctivú remeselnú tradíciu.

 

Prečo nakupovať u Elisdesign?

Cena a kvalita - cieľom je Vám ponúknuť svetové výrobky za atraktívne ceny. Odolávame čínskej expanzii a hľadáme výrobcu z EÚ s certifikovanými materiálmi.

Nápaditosť, kreativita, dizajn - našou snahou je neustále zapracovávať nové trendy do našej ponuky a súčasne ich obohacovať o vzory a nápady, ktoré inde nenájdete. Na mnoho produktov máme exkluzívne zastúpenie a radi uvádzame na trh originálne tovaru od nových výrobcov.

Osobný prístup - volajte, píšte, pýtajte sa. Nie ste pre nás len zákazník, ste to Vy! Zaujímajú nás Vaše názory, zlepšenia a postrehy. Hodnoťte nás a posielajte recenzie. Sme organizmus a túžime sa vyvíjať a zlepšovať.

Jednotný koncept - nechceme ponúkať úplne všetko pre deti, ale chceme byť špecialista na detskú izbičku v modernom štýle a ponúknuť Vám kompletné riešenie vzájomne kombinovateľných prvkov.

Sortiment - snažíme sa Vám predstaviť široký výber danej rady produktov. Ponúkame viac ako 130 detských postelí v tvare domčeka, cez 50 typov teepee stanov, štýlové detské stoličky a stoly, jedinečné samolepky na stenu, hracie deky, penové puzzle podložky a množstvo hračiek pre Vaše ratolesti. Najpredávanejšie produkty pre Vás držíme skladom.

Chceme Vám dať výber, originalitu, dizajn a to všetko za zaujímavú cenu.

 

A ako to u nás začalo?

Ďakujeme za vašu podporu.

Tím ELIS DESIGN

Zavolajte nám

pondelok - piatok 8:00 - 16:00
Napíšte nám