Pozor, pozor: síce sa aktuálna doba dodania produktov SKLADOM predĺžila na 6–10 dní, ale nebojte sa, pod stromček to stíhame. Váš záujem o naše produkty je obrovský a my ďakujeme za dôveru aj trpezlivosť.
Späť do obchodu

Registrácia

Výmena darčekov po Vianociach

Vaša spokojnosť je pre nás priorita. A sami dobre vieme, že nie vždy sa podarí zvoliť vhodný darček. Preto pre vás máme špeciálnu ponuku výmeny kúpeného produktu za iný a to od 20. novembra až do 10. januára.

Ak sa stane, že vám tovar z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať, napíšte nám e-mail na reklamace@elisdesign.cz. Do predmetu napíšte „Výmena darčeka — (číslo objednávky)”. Pre vrátenie produktu ponúkame 2 možnosti - balík u vás doma vyzdvihne náš kuriér za poplatok 6,99 € alebo nám produkt pošlete sami. Prosíme, špecifikujte vaše preferencie v maile.
Taktiež nám napíšte, aký produkt ste si vybrali na výmenu, kľudne pošlite odkaz. Novo vybraný tovar musí mať vyššiu hodnotu než vrátený tovar.


221121-ED-garance-vymeny-2560x10004

Váš e-mail môže vyzerať takto:

Dobrý deň,

chcem vrátiť (názov produktu).

Číslo objednávky je (...). Tovar je nepoškodený a v pôvodnom obale.

Preferujem vyzdvihnutie u mňa doma, ktoré je spoplatnené čiastkou 6,99 EUR za balík / Zaslanie tovaru zabezpečím sám na vašu adresu.

Prosím o zaslanie nového produktu (odkaz, špecifikácia farby, variantu, množstva).

Vaše meno, adresa a telefón.

 

Aby sme vám uľahčili výber najobľúbenejších darčekov z ELIS DESIGN, prikladáme pár tipov na bestsellery, ktoré nebudete vy ani vaše deti chcieť vrátiť.

 

Reklamačného poradcu v bodoch nájdete tu. Pokiaľ máte akýkoľvek dotaz, sme vám k dispozícii na tel čísle +420 704 233 238 alebo e-maili info@elisdesign.sk.

Späť do obchodu