BLACK FRIDAY definitívne končí 3. 12. 2023. Ulovte si darčeky pod stromček so zľavami až 53 % kým to ide, všetko rýchlo mizne! Teraz navyše máte aj dopravu zadarmo pri nákupe nad 120 EUR!
Späť do obchodu

Registrácia

Veľkoobchod

Spolupráca | veľkoobchod

 

Milí partneri,
 
sme veľmi radi, že sa o nás zaujímate. Cieľom firmy Elisdesign je ponúknuť kompletné riešenie detskej izbičky v modernom štýle. Chceme byť originálni, štýloví, hraví a nápadití. Tvoríme koncept, ktorý bude mať európsky rozmer. Ak sa Vám náš sortiment a filozofia firmy páči, poďte do toho s nami.

 

Značka

Ste značka, ktorá má sortiment zapadajúci do nášho portfólia a chceli by ste aktívne predávať na český, slovenský, poľský a maďarský trh? Chceli by ste patriť k najvýznamnejším hráčom na českom a slovenskom retailovom trhu? Prípadne do celej Európy a predávať cez Amazon a eBay? Spojte sa s nami, budujeme sieť veľkoobchodných partnerov, retail partnerov a tiež využívame vysoko robotizovanú logistiku pre expedíciu do štátov západnej Európy. Všade tam môžete s nami rásť. Neváhajte nás kontaktovať na info@elisdesign.cz.
 

 

Predajcovia

Staňte sa naším veľkoobchodným partnerom a predávajte náš tovar. Je to jednoduché. Zaregistrujte sa u nás a zaškrtnite pole veľkoobchodný odberateľ a vyberte si ceny v eurách. Na základe tejto požiadavky vás kontaktujeme a ak nájdeme spoločnú cestu, Vašu registráciu schválime a Vy získate prístup k veľkoobchodnému cenníku.
Ceny uvidíte pri prihlásení na náš český web www.elisdesign.cz, kde nájdete aj kompletný sortiment.
 
sortiment elisdesign 

Distribútori

Máte vedomosti či skúsenosti s iným trhom a chceli by ste náš koncept na ňom predávať? Môžete byť naším distribútorom. Napíšte nám Vašu predstavu na info@elisdesign.cz a my sa Vám radi ozveme.
 

foto showroom elisdesign prag

 

Výrobcovia

Ste výrobca, stolár alebo jednoducho niekto, kto chce tvoriť pekné veci a uviesť ich na trh? Máte nápad alebo ste  šikovný? Pošlite nám Vaše nápady a skúsime spoločne niečo dokázať.
 

rostouc%C3%AD%20stole%C4%8Dek%20a%20%C5%BEidli%C4%8Dky%20elisdesign

 

Dizajnéri

Chceli by sme byť Vašou pravou rukou pri realizácii detskej izbičky. Registrujte sa u nás a získajte veľkoobchodné ceny. Pripravujeme "Projekt individual", kde našim zákazníkom ponúkneme Vaše služby. Pre tento projekt hľadáme dizajnérov, na ktorých budeme môcť odkázať našich najlepších zákazníkov, ktorí budú chcieť detskú izbičku vyladiť k dokonalosti.

 

dětský pokoj elis design

 

Influenceri a youtuberi

Máme veľmi radi krásne fotky a budeme veľmi potešení, ak naše produkty vyskúšate. Ponúkame možnosti spolupráce formou zľavy z ceny produktov, výšku nastavíme vždy individuálne. Poďme spoločne niečo dokázať.
 
Kontaktujte nás na info@elisdesign.cz. 
 
 
Tešíme sa na vás 
Team Elisdesign
 
 
Späť do obchodu