NAPOSLEDY PREDĹŽENÉ! Akcia Dni Marie tento rok definitívne končí dnešnou polnocou! Zľava 20 % v kategórii „Dni Marie“ s kódom „DNIMARIE20“ platí do polnoci 1. 10. 2023.
Späť do obchodu

Registrácia

Ceny stúpajú, my držíme

Veríme, že cestou udržateľnosti pôjdete s nami.

Rozhodli sme sa držať pre vás najlepšie možné ceny pokiaľ to len pôjde, napriek tomu, že náklady nezadržateľne stúpajú.

Do kedy to však bude udržateľné nikto nevie. Pokiaľ už po niečom z nášho sortimentu pokukujete, radšej s nákupom nečakajte.

   BESTSELLERY ZA MINULOROČNÉ CENY    

Ako určite viete, ceny vstupných materiálov, dopravy a logistiky vzrástli za posledné týždne a mesiace doslova raketovo. Napríklad cena brezovej preglejky, ktorú sme doteraz používali na výrobu našich montessori hojdačiek 5v1, vzrástla behom niekoľko mesiacov o viac než 100%. Aktuálne hľadáme a testujeme aj iné materiály. Prioritou pre nás ostáva kvalita.

Rovnako tak cena za dopravu sa u niektorých produktov zdvojnásobila, čo nám ešte pred niekoľkými mesiacmi prišlo ako sci-fi. Pokračovať môžeme cenami energií, obalových materiálov, ľudskej práce...

Napriek tomu sa snažíme držať ceny našich bestsellerov tam, kde boli minulý rok. Darí sa nám to vďaka reorganizácii doterajších stratégií, efektívnejšiemu internému systému, novým technológiám a strojom. Zároveň stále hľadáme nové možnosti, dodavateľov a dielne. Práve vďaka novej technológii môžeme ponuknúť ešte kvalitnejšiu, automatizovanú výrobu a rýchlejšie dodanie.

Znamená to pre nás často náročnejšie pracovné dni, ale vďaka vám dáva naše snaženie zmysel. Reagujeme na záujem a na vaše spätné väzby a veríme, že oceníte našu snahu držať ceny nízko a kvalitu vysoko.

Kvalita produktov a vaša spokojnosť sú pre nás totiž podstatné piliere. To sa nezmenilo a z toho nepoľavíme. Pri produktoch ELIS DESIGN garantujeme kvalitu, ručné opracovanie, použitie prvotriednych materiálov a predovšetkým zmysluplný účel v podobe prirodzeného pohybového rozvoja detí. Pozrite si naše BESTSELLERY.

 

Udržateľný e-shop dbá nielen na ekologiu a šetrný prístup k energiám, ale taktiež na dobré vzťahy so zákazníkmi, zamestnancami a dodavateľmi a ide príkladom kolegom v obore aj mimo neho. Zároveň drží dobré ceny, ktoré sú udržateľné pre značku aj zákazníkov.

To všetko môžeme tvoriť predovšetkým vďaka vám a vašej podpore, ktorá pre nás tento rok znamená ešte o niečo viac než predtým. Ďakujeme.

Späť do obchodu